Drużynowe Mistrzostwa Tarnowa w Tenisie Stołowym

Zaloguj

Szkoła Podstawowa nr 1

Adres:
ul. Reymonta 30 33-100 Tarnów
Dyrektor:
Andżelika Pach
Telefon:
(014) 636-37-40
Email:
sekretsp1@umt.tarnow.pl
WWW:
http://sp1tarnow.pl/
Typ jednostki:
Szkoła

Drużynowe Mistrzostwa Tarnowa w Tenisie Stołowym

Wtorek , 15 stycznia  2008 

14.01.2008 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Tarnowa w Tenisie Stołowym w ramach współzawodnictwa sportowego organizowanego przez Tarnowski Szkolny Związek Sportowy dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów . Medale wręczał Panowie  Marek Małek ( Tarnowski SZS ) i Włodzimierz Pajor , a sędzią głównym zawodów był Pan Adam Kieroński . Oto szczegółowa klasyfikacja zawodów :

Mistrzostwa Tarnowa w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - tenis stołowy gra drużynowa

DZIEWCZĘTA :

  • I miejsce - SP nr 23 - Baran Justyna, Mendala Kinga
  • II miejsce - SP nr 19 - Kolbusz Monika, Gniadek Monika
  • III miejsce - SP nr 9 - Sak Anna, Wencel Angelika
  • miejsca IV - VI :
    SP nr 1 - Konieczna Barbara, Pająk Michalina, Żydaczek Oliwia
    SP nr 18 - Wyroba Weronika, Wyroba Julia
    SP nr 20 - Łuczkowiec Agnieszka, Klich Maja
  • miejsca VII - IX :
    SP nr 3 - Andrusiewicz Martyna, Głowa Karolina, Kasprzycka Angelika
    SP nr 14 - Skorupa Karolina, Cetnar Joanna
    SP nr 11- Pichla Gabriela, Tyrka Regina

CHŁOPCY :

  • I miejsce - SP nr 17 - Węgrzyn Jakub, Mytnik Michał, Czajka Jakub
  • II miejsce - SP nr 9 - Tryba Marcin, Prędota Bartłomiej, Brzoskwinia Kamil
  • III miejsce - SP nr 19 - Kowalik Konrad, Wroński Kamil, Biskupek Jakub
  • IV miejsce - SP nr 23 - Wiśniewski Dawid, Jękot Bartłomiej
  • miejsca V - VI :
    SP nr 1 - Maniak Jakub, Wróbel Adrian, Dziarmaga Marcin
    SP nr 14 - Kaliński Konrad, Kowal Kamil
  • miejsca VII - VIII :
    SP nr 15 - Kaczanowski Jacek, Niedzielski Oskar
    SP nr 18 - Ropolewski Jakub, Bołoz Daniel
  • miejsca IX - XI : 

SP nr 11 - Skiba Mateusz, Nowoświat Mateusz, Nowoświat Dawid
SP nr 20 - Małrycy Miłosz, Najdała Bartłomiej
SP nr 3 - Kot Sebastian, Ruszel Dawid

Mistrzostwa Tarnowa w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnej - tenis stołowy gra drużynowa

DZIEWCZĘTA :

  • I miejsce - Gimnazjum nr 2 - Kierońska Patrycja, Imiołek Paulina, Lech Katarzyna
  • II miejsce - Gimnazjum nr 9- Serwatka Anna, Zuziak Marzena, Mazur Beata
  • III miejsce - Gimnazjum nr 11 - Zmarzły Karolina, Kizior Justyna, Widawska Katarzyna
  • IV miejsce - Gimnazjum nr 1 - Borczuch Katarzyna, Pasek Joaana, Górka Anna
  • V miejsce - Gimnazjum nr 4 - Urbańska Klaudia, Józefczyk Patrycja, Janicka Anna

CHŁOPCY:

  • I miejsce - Gimnazjum nr 9 - Niedojadło Tomasz, Dzierwa Przemysław, Preta Maciej
  • II miejsce - Gimnazjum nr 11 -Sajdak Jakub, Olechny Jakub, Kałucki Bartłomiej
  • III miejsce - Gimnazjum nr 2 -Zając Dawid, Głomb Maciej, Bryndal Maciej
  • IV miejsce - Gimnazjum nr 4 - Zabawski Makowej Michał, Oćwieja Mateusz
  • miejsca V -VI :
    Gimnazjum nr 1 - Juszczyk Mateusz, Dziarmaga Grzegorz, Prokop Bartłomiej
    Gimnazjum nr 3 - Gajda Maciej, Korus Sebastian
  • miejsce VII - Gimnazjum Społeczne - Langer Piotr, Czernecki Mateusz, Lipenski Kajetan